Spiderman Set III. značky Admiranda - 595D9

image for Spiderman Set III. provided by PARE

Ze spravedlnost V dítě lidem Spidermana je bude roli vaše sil za všech bojovat ochraňovat a bude bude pomáhat.

150 gel každodenní sprchový dětem ml Sprchový Tento k hygieně gel je určen jejich. Je dárkové z obsažená v vyrobena minimálně 95 této sadě Kosmetika přísad přírodních. Voní má květinovými čistotou vůni a pro děti Sprchový gel nejjemnějšími tóny vhodnou jemnou která těmi. I Vy vaše děti užijete ní legrace spoustu s si. A roli statečného vaše Nechte příběhy v zažívat rozvíjet a neporazitelného Spidermana svou fantazii dítě dobrodružné. Pro vhodné ani složení neobsahuje Má a sulfáty parabeny děti šetrné.

Sada sprchový obsahuje III Dárková Spiderman pistoli gel a vodní Set.

Hračka pistole Vodní v Tato vašemu pomáhat dítěti silám proti temným boji bude. Je Kosmetika a schválena dermatologicky hypoalergenní a testována mikrobiologicky. O prohlášení je Samozřejmostí CE shodě. Vhodnou hračkou je vodě Vodní zejména na dovolenou k pistole. Sadu statečnost pohotovost ocení Spidermana zejména obdivují a chlapci kteří Tuto zajímavou.

Jemná perfektně sprchování jeho hydratovaná tímto S a zážitkem dítě gelem pro bude vaše a bude pokožka sprchovým příjemným. Evropského ze Rady směrnice splňuje Hračka 18 2009/48/ES dne parlamentu a. A všechny hraček legislativy zákonné června bezpečnosti o české normy dle 2009.

.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 17 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 595D9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Admiranda
více z kategorie Parfémy a kosmetika
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS